İLETİŞİM

Müşteri Memnuniyet Hattı : 444 9 768


Adres

4. Organize Sanayi Bölgesi Başpınar/ Gaziantep

Telefon Numarası

Tlf: +90 342 357 01 00
Faks: +90 342 357 01 11


Bölgeler ve Müşteri Temsilcileri


Bölge Yetkili E-posta Telefon
Amerika ve Diğer Tüm Bölgeleri Bulent Inal (Bölüm Müdürü) binal@sanathali.com +90 533 633 56 43
Kuzey Amerika, Kuzey Avrupa, Avustralya ve Uzak Doğu Ülkeleri Serkan Yapıcı syapici@sanathali.com +90 530 237 56 31
Orta Doğu & Afrika Ülkeleri Abdulkadir Serin akserin@sanathali.com +90 533 686 32 21
Orta Doğu & Afrika Ülkeleri Mohamad El Hassan mohamad.hassan@sanathali.com +90 538 516 75 23
Rusya, Ukrayna ve Orta Asya Ülkeleri Izzet Ercan izzet.ercan@sanathali.com +90 530 237 58 43
Güney Avrupa, Güney Asya ve Balkan Ülkeleri Mehmet Yogun mehmet.yogun@sanathali.com +90 533 697 94 92
Batı Avrupa, Güney ve Orta Amerika, Çin ve Hindistan Muhammed Boz muhammed.boz@sanathali.com +90 530 342 85 24

Online İletişim Formu






Copyright © 2014 KARTAL HALI TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.